فورم تماس با ما

لطفآ فورم زیر را پر نماید و ما با شما تماس خواهم گرفت.

روتالایف از سال 2000 تاکنون خدمات ارائه می دهد.

روتالایف از سال 2000 در زمینه کاشت مو و زیبایی خدمات ارائه می دهد. روتالایف هر روز خدمات خود را برای مهمانان خود از سراسر جهان ارائه می دهد. با داشتن تیمی مجرب و تجهیزات باکیفیت ، میهمانان 40 کشور مختلف با موها و زیبایی آنها به ما اعتماد کرده اند.

علاوه بر این ، در سال 2014 ، به عنوان نتیجه تحقیقات و توسعه داخلی ، شرکت ما محصول جدیدی را برای مراقبت از مو و پشتیبانی از مو ، که ما داریم ، منتشر کرد. شرکت ما موفق به ایجاد تصور ناشدنی در بخش مراقبت از مو ، از جمله با ارتقاء سکو در نمایشگاه های بین المللی لوازم آرایشی ، شده است.

همه شامل

انتقال ، اقامه هوتل ، داروهای لازم قبل و بعد ، ترجمان ، محصولات مخصوص مراقبت از مو.

تیم متخصص

تیم حرفه ای و باتجربه. ما با 20 سال حضور در یک تیم باتجربه در زمینه کاشت مو به شما خدمت می کنیم.

نتایج عالی

در نتیجه خدمات کاشت مو با کیفیت بالا ، به نتایج عالی می رسیم. علاوه بر این ، همه اینها موثر به هزینه هستند.

نتایج تضمین شده طبیعی

ما یک گواهی ضمانت ارائه می دهیم که ادعا می کند نتیجه خوبی و طبیعی خواهید گرفت.

موفقیت بین المللی

از سال 2000 ، ما از 40 کشور مختلف از مهمانانمان استقبال کرده ایم و تعداد آنها در حال افزایش است.

مشاوره رایگان

اگر سؤالی دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید یا فرم را پر کنید ، تیم پزشکی ما در اسرع وقت به شما کمک می کند.

فورم تماس با ما

لطفآ فورم زیر را پر کرده و با شما تماس خواهم گرفت.


تکنیک FUE


ابتدا منطقه گیرنده مشخص می شود. سپس فولیکول های مو یک به یک از ناحیه اهدا کننده (پشت سر) با کمک یک موتور میکرون اندازه 0.7-0.9 استخراج می شوند و سپس فولیکول های استخراج شده در محلول مخصوص نگهداری می شوند تا زمان شروع مرحله کاشت.

پس از اتمام مرحله استخراج ، جراح برش های کوچکی در ناحیه گیرنده ایجاد می کند. برش با توجه به زاویه رشد مو طبیعی ایجاد می شود. سپس فولیکولهای موهای استخراج شده یک به یک در داخل قرار داده می شوند تا برش های برش داده شود. تمام مراحل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیماران هیچ دردی ندارند.

تکنیک Sapphire


حداکثر پیوند ، حداقل زخم و بازیابی سریعتر با تکنیک یاقوت کبود ... در سیستم FUE ، روند برش برای موفقیت این عملیات بسیار مهم است.

ابزارهای SAPPHIRE که برای برش مورد استفاده قرار می گیرند ، برای باز کردن میکرو شکافهای کوچکتر در ناحیه گیرنده (به معنای کاشت چگالی بالا) ، حداقل چاقو و فرآیند بازیابی سریع طراحی شده اند. به دلیل خاصیت ضد باکتریایی ، سطوح کاملاً صاف ، سفتی ، وضوح و دوام ، ابزارهای برش SAPPHIRE آسیب و آسیب بافت را به حداقل می رسانند.


تکنیک DHI


با روش DHI (کاشت مو مستقیم) ، متراکم ترین و طبیعی به نظر برسید. این جدیدترین و راحت ترین روش موجود است ، بدون اصلاح ، بدون زخم و حداقل آسیب ، خونریزی و زخم.

در روش DHI (کاشت مو مستقیم) ، فولیکول های موی گرفته شده از ناحیه اهدا کننده در قلم های ایمپلنت قرار می گیرند که امکان کانال زدن همزمان و لانه گزینی فولیکول مو را فراهم می کنند.

تکنیک Manual Punch


با استفاده از روش میکرو موتور ، هیچ خسارت و پیوند زباله ای در منطقه اهدا کننده بیشتر ایجاد نمی شود! در حالی که با استفاده از روش میکرو موتور مسئله پیوند هدر رفت 10-15٪ در منطقه اهداکننده رخ می دهد ، پانچ دستی پیوند را بدون هدر دادن پیوند استخراج می کند.

در همین حال ، تعداد پیوندهای استخراج شده از منطقه اهدا کننده بیشتر از روش میکرو موتور است ، به این معنی که ما حداکثر تعداد پیوند ممکن را استخراج می کنیم ، همه با حداقل خونریزی. بیهوشی کمتری ، درد کمتری ، بهبودی سریعتر و نتایج عالی وجود دارد - با دستی امکان پذیر است.

برخی از نتایج ما

+90 530 265 59 39

دوست دارید عکس های بیشتری ببینید؟

لطفاً در واتساپ با ما تماس بگیرید

تماس با واتساپ